Jsem hypoteční poradce a rád Vám poradím s hypotékou při realizaci Vašeho snu o vlastním bydlení.

"Povězte mi jaké sny a přání máte. Společně budeme hledat cestu jak si je splnit."

Ing. Martin Stratil - finanční poradce Olomouc
Průvodce hypotékou

Stáhněte si zdarma průvodce hypotékou:

Co musíte vědět, než si vezmete hypotéku

Hypotéka je půjčka často téměř na celý život. Může být dobrým sluhou a umožnit Vám splnit si sen o vlastním bydlení, ale také Vás může dostat do finančních nepříjemností. Tento e-book Vás seznámí s tím, co musíte za všech okolnosti znát, než se do hypotéky pustíte a poodhaluje i pár netradičních cest, jak nad hypotékou vyzrát. Naučí Vás, jak se při výběru hypotéky nespálit.

0
realizovaných hypoték
0 %
Průměrná úspora na úrokové sazbě
0
Průměrná roční úspora klienta
0
Průměrně ušetřím každému klientovi za dobu fixace

Hypoteční poradce - Martin Stratil

Ing. Martin Stratil - finanční poradce Olomouc

Jsem nezávislý hypoteční poradce, což znamená, že nejsem vázán k žádné bance. Moje služby hypotečního makléře jsou zdarma, jednotlivé banky mě vyplácejí formou provizí. K dnešnímu dni spolupracuji se 14-ti hypotečními bankami a 5-ti stavebními spořitelnami.

Při našem setkání si poslechnu všechny Vaše požadavky a představy o bydlení. Společně zjistíme jaké jsou Vaše finanční možnosti a vzhledem k situaci na hypotečním trhu Vám navrhnu hypoteční banky, které nejlépe odpovídají Vašim představám a možnostem. Jako hypoteční specialista Vás upozorním na všechna možná úskalí, na které můžete při vyřizování hypotéky u jednotlivých bank narazit. Sami si pak vybere řešení, které odpovídá nejvíce Vašim požadavkům.

Nejraději spolupracuji s mladými rodinami, avšak mezi mé časté klienty patří také manažeři a podnikatelé, kteří chtějí jednat při vyřizování hypotéky s odborníky.

Za svou 10letou praxi hypotečního makléře jsem získal řadu ocenění, které jsou poradcům udělovány. 

Pokud hledáte spolehlivého hypoteční poradce, který Vám pomůže s vyřízení hypotečního úvěru, pak mě kontaktujte. Působím převážně v Olomouckém kraji. Můžete mě navštívit v Olomoucké kanceláři na ulici Zámečnická 497/3a, Olomouc.

Je pouze na Vás, jestli chcete řešit svoje bydlení ze specialistou nebo to zkusíte sami. 

Kontaktujte mě

Ing. Martin Stratil
Ing. Martin Stratil
hypoteční poradce

+420 724 711 002 poradce@martinstratil.cz Zámečnická 497/3a Olomouc