Reference

Jsem tak trochu konzervativní člověk a do refinancování hypotéky se mi moc nechtělo. Nakonec jsem se však pro tento krok rozhodl a na doporučení kamaráda se spojil s panem Stratilem. Nejenom, že mě překvapilo, o kolik dokázal snížit nabídku stávající banky, ale ještě mi pomohl se vším papírováním a zařizováním kolem, kterého jsem se obával. Díky němu ušetřím v následujících 5 letech cca 65.000,- Kč. Jsem nakonec rád, že jsem k refinancování odhodlal.

Ing. Jaromír Klas

Pana Stratila jsem našel na internetu a rozhodl se ho kontaktovat ohledně naspořených peněz ze stavebního spoření. Byl jsem příjemně překvapen, když mi předložil několik možnosti, jak s penězi naložit a ochotně mi vysvětlil úskalí a výhody jednotlivých variant. Vše v čase fungovalo, jak říkal a tak jsem se rozhodl mu svěřit i svoje další peníze.

Roman Jaroš

S manželem jsme ve třech bankách, žádali o úvěr a všude nás zamítli. Nikdy jsme ani nedostali odpověď z jakého důvodu. Byli jsme zoufalí a vypadalo to, že neuspějeme. Nakonec však bydlíme 🙂 Můžeme jen doporučit !!!

Renata Kalousková

Rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost s jeho službami. Od samého začátku bylo vše na profesionální úrovni a dostávala se nám potřebná péče. Zkušenosti s koupí bytu jsme neměli žádné a bez pana Stratila bychom realizaci úvěru těžko takto zvládli. Vše fungovalo jak má, od komunikace s bankami až po komunikaci s katastrem nemovitostí. Mohu všem vřele doporučit

Kateřina Malá

Dokázal nám vyřídit úvěr, kde selhal i osobní bankéř. Co víc dodat. Jednoznačně výborná volba.

Jiří Hrazdil

Delší dobu jsem někoho s takovým přehledem ve financích hledal. Mohu jen doporučit. Přijde mi, že pro práci poradce, má opravdu zápal a bere ji jako svůj koníček.

Petr Musil

Vždycky jsem se poradcům vyhýbala, jelikož jsem si byla jistá, že své finance zvládám dobře. Když jsem potřebovala hypotéku, tak jsem si sama vyběhala 4 banky a získala "dobrou sazbu". Na pana Stratila jsem narazila náhodou, když mě k schůzce s ním téměř "donutila" má kamarádka 🙂 Doteď jsem ji vděčna, jelikož mi pan Stratil dokázal snížit úrokovou sazbu ještě téměř o 1%. Díky jeho pomoci platím měsíčně o cca 900 Kč méně.

Iveta Slámová

Mám za sebou už pár špatných zkušeností s "finančními poradci", kteří mi vždy přišli jen předělat smlouvy s tím, že moje původní smlouvy jsou špatně nastavené a je potřeba je zrušit a udělat nové. Proto jsem při prvním setkání s panem Stratilem byla ostražitá a očekávala, jestli i jeho doporučení bude vše zrušit. Velice mě překvapilo, když mi na druhé schůzce sám od sebe vysvětlil z jakého důvodu není vhodné spořit přes pojištění a díky tomu jsem pochopila o kolik peněz jsem přišla, tím že jsem rušila smlouvy a následně je znovu zakládala a na kolik si přišli ti, co mi smlouvy dělaly. V současné době už přes pojištění nespořím a lituji, že jsem pana Stratila nepotkala už dříve

Petra Alánová

Děkujeme za splnění našeho snu o vlastním bydlení. Bojoval jste za nás jako lev 🙂

Svojanovi

Pan Stratil je velmi vnímavý a po pár dotazech si hned udělal obrázek o mé situaci. Poprvé mám v někoho důvěru a vždy si ráda vyslechnu jeho návrhy a rady, jak zlepšit moji situaci.

Lucie Zapletalová