Mobil: +420 724 711 002            Email: poradce@martinstratil.cz

Reference

Jsem tak trochu konzervativní člověk a do refinancování hypotéky se mi moc nechtělo. Nakonec jsem se však pro tento krok rozhodl a na doporučení kamaráda se spojil s panem Stratilem. Nejenom, že mě překvapilo, o kolik dokázal snížit nabídku stávající banky, ale ještě mi pomohl se vším papírováním a zařizováním kolem, kterého jsem se obával. Díky němu ušetřím v následujících 5 letech cca 65.000,- Kč. Jsem nakonec rád, že jsem k refinancování odhodlal.

Ing. Jaromír Klas

S manželem jsme ve třech bankách, žádali o úvěr a všude nás zamítli. Nikdy jsme ani nedostali odpověď z jakého důvodu. Byli jsme zoufalí a vypadalo to, že neuspějeme. Nakonec však bydlíme 🙂 Můžeme jen doporučit !!!

Renata Kalousková

Rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost s jeho službami. Od samého začátku bylo vše na profesionální úrovni a dostávala se nám potřebná péče. Zkušenosti s koupí bytu jsme neměli žádné a bez pana Stratila bychom realizaci úvěru těžko takto zvládli. Vše fungovalo jak má, od komunikace s bankami až po komunikaci s katastrem nemovitostí. Mohu všem vřele doporučit

Kateřina Malá

Dokázal nám vyřídit úvěr, kde selhal i osobní bankéř. Co víc dodat. Jednoznačně výborná volba.

Jiří Hrazdil

Děkuji za vyřízení hypotéky. Stačila jen jedna schůzka a ostatní komunikace byla e-mailem a telefonicky, což mi ušetřilo spoustu času.

Zuzana Veselá

Delší dobu jsem někoho s takovým přehledem hledal. Mohu jen doporučit. Přijde mi, že pro práci poradce, má opravdu zápal a bere ji jako svůj koníček.

Petr Musil

Poradcům jsem se spíše vyhýbala, jelikož jsem si byla jistá, že své finance zvládám dobře. Když jsem potřebovala hypotéku, tak jsem si sama vyběhala 4 banky a získala "dobrou sazbu". Na pana Stratila jsem narazila náhodou, když mě k schůzce s ním téměř "donutila" má kamarádka 🙂 Doteď jsem ji vděčna, jelikož mi pan Stratil dokázal snížit úrokovou sazbu ještě o 0,5%. Díky jeho pomoci platím měsíčně o cca 900 Kč méně.

Iveta Slámová

Děkujeme za splnění našeho snu o vlastním bydlení. Bojoval jste za nás jako lev 🙂

Svojanovi

Pan Stratil je velmi vnímavý a po pár dotazech si hned udělal obrázek o mé situaci. Poprvé mám v někoho důvěru a vždy si ráda vyslechnu jeho návrhy a rady, jak zlepšit moji situaci.

Lucie Zapletalová

Pana Stratila jsem potkali až v době, kdy nás předchozí poradce dostal do nepříjemné situace. Úvěr nám sice v bance schválili, ale nebyli jsme schopní načerpat. Museli jsme tedy odstoupit od hypoteční smlouvy. Sankce za odstoupení nás stáli nějakých 90.000 Kč. S panem Stratilem už vyřízení úvěru proběhlo hladce a peníze jsme v pořádku načerpaly.

Petra Horáková