Poskytuji finanční poradenství ve městě Olomouc a rád vám pomůžu v oblasti financí a hypoték.

"Povězte mi jaké sny a přání máte.
Společně budeme hledat cestu jak si je splnit."

Ing. Martin Stratil - finanční poradce Olomouc

S čím Vám mohu pomoci

Finanční poradenství v Olomouci

Ing. Martin Stratil - finanční poradce Olomouc

Poskytuji nezávislé finanční poradenství v Olomouci, což znamená, že nejsem vázán k žádné bance ani pojišťovně a mohu vybírat řešení z více finančních institucí. Pomáhám lidem v oblasti osobních a rodinných financí, jako jsou hypotéky, pojištění a investice.

Pokud máte zájem o kvalitní finanční poradenství, pak mě kontaktujte. Jako finanční poradce Vás upozorním na všechny možné výhody, ale i úskalí daného řešení. Sami si pak vybere variantu, která odpovídá nejvíce Vašim finančním potřebám.

Nejraději spolupracuji s mladými rodinami s dětmi, které se chtějí starat o své finance. Mezi mé časté klienty patří i manažeři a podnikatelé, kteří vyhledávají pomoc odborníků.

Působím převážně v Olomouckém kraji. Můžete mě navštívit v kanceláři na ulici Zámečnická 497/3a, Olomouc.

Ve volném čase pořádám v Olomouci kurzy finanční gramotnosti, kde odhaluji veřejnosti, jaké nejčastější úskalí je mohou čekat při sjednávání finančních produktů jako jsou hypotéky, pojištění a investice. Během své kariéry jsem získal řadu ocenění, které jsou finančním poradcům udělovány, a jsem držitelem nejvyšších certifikátů, které Česká národní banka finančním poradcům uděluje.

Kontaktujte mě

Ing. Martin Stratil
Ing. Martin Stratil
finanční poradce

+420 724 711 002 poradce@martinstratil.cz Zámečnická 497/3a Olomouc