Vyplňte email a stáhněte si průvodce zdarma

Průvodce pojištěním

Co se v průvodci dozvíte

Na co si dát pozor před podpisem pojištění

Čekací doba, zdravotní dotazník, karenční lhůty a nejčastější výluky. To všechno jsou pojmy se kterými by se měl člověk před podpisem smlouvy seznámit pozorně seznámit.

Největší chyby při sjednání pojištění

Špatně stanovena riziková skupina, zamlčení podstatných informací o zdravotním stavu, snaha na pojistce vydělat. To vše jsou situace, kdy si lidé platí pojištění a přitom nejsou pojištěni.

Proč nespořit přes pojištění

Velkým nešvarem dnešní doby je spoření skrz životní pojištění. Pokud jste se rozhodli spořit přes pojištění, tak si uvědomte, že první dva roky jdou veškeré vaše platby pouze na poplatky a spořit začínáte až po uplynutí této doby

Kterou pojišťovnu zvolit

Je dobré se orientovat jen podle ceny, nebo jsou mezi pojišťovnami velké rozdíly. Můžete mít buď kvalitní pojištění nebo pojištění s nízkou cenou. Oboje mít nejde.

Jaké připojištění zvolit a které jen tahají peníze z vaší kapsi

Smrt, invalidita, pracovní neschopnost, trvalé následky, vážné nemoci, denní odškodné, hospitalizace. Které z těchto připojištění je opravdu důležité?

KNOW-HOW

Kompletní KNOW-HOW, které jsem nasbíral za 10 let mého působení v oblasti pojištění.
0
stránek
0
minut čtení
0
čtenářů
0
úspora díky průvodci

Mysleli jste někdy na to, co by se s Vámi stalo, kdyby se vám přihodil úraz, nebo byste vážně onemocněli? Co by se stalo s Vaší rodinou, kdybyste nečekaně opustil tento svět?

Tento průvodce Vás seznámí s tím, co musíte za všech okolností vědět, než si sjednáte pojištění. Po přečtení tohoto průvodce budete mít dostatek informací, abyste rozpoznali, na která rizika je důležité se pojistit, a která jsou jen marketingovým tahem pojišťovny a poradců.


Ing. Martin Stratil

finanční poradce
+420 724 711 002 poradce@martinstratil.cz Zámečnická 497/3a Olomouc
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů.

Vyplňte email a stáhněte si průvodce zdarma

Průvodce pojištěním